Akademija za korejske studije - natječaj za upise u ljetni semestar 2017.
Diplomska škola za korejske studije (Graduate School of Korean Studies – GSKS) pri Akademiji za korejske studije (The Academy of Korean Studies) raspisala je Natječaj upisa stranih studenata za diplomske programe u ljetnome semestru 2017. godine.

Prednosti studiranja pri dotičnome programu Diplomske škole za korejske studije u sklopu Akademije za korejske studije su sljedeće:
- školarina pokrivena u potpunosti za sve strane studente
- omogućena dodatna mjesečna stipendija korejske Vlade u iznosu od KRW 750,000 (cca 4.500,00 HRK) za studente u programu "Globalne korejske studije", ali i za ostale studente
- besplatni tečaj korejskog jezika i kulture
- dormitoriji na kampusu Akademije su dostupni po cijeni od KRW 477,400/cca 2.800,00 HRK po semestru (dva studenta u sobi)
- individualna pažnja posvećena svakom novom stranom studentu u cilju što bolje prilagodbe na novo okruženje
- velik broj raznovrsnih studijskih programa

Rok prijave: 11. studenoga 2016.

Vodič za upis stranih studenata za ljetni semestar 2017./Admissions Guide for International Students - Spring Semester 2017 je dostupan na sljedećoj poveznici.
Obrazac za Pismo preporuke/ Recommendation Letter dostupan je na sljedećoj poveznici.

Više informacija je dostupno na sljedećoj poveznici, na službenim mrežnim stranicama Akademije za korejske studije.