Privremena rang-lista stipendista prema Natječaju za podzastupljene studente za ak. god. 2016./2017.

Evaluacijski odbor za dodjelu 20 stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci namijenjenih promicanju socijalne dimenzije visokog obrazovanja za pokriće troškova života u 2016./2017. ak. god., objavljuje privremenu rang-listu studenata koji ostvaruju pravo na stipendiju.

Prijavitelji imaju pravo uputiti argumentirani prigovor Evaluacijskom odboru do srijede 1. veljače 2017. godine na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Razmatrat će se vlastoručno potpisani i skenirani prigovori pristigli do navedenog datuma. Nakon isteka roka za podnošenje prigovora i razmatranja istih, bit će sastavljena konačna rang-lista dobitnika stipendija koja će se objaviti na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci.

Privremena rang-lista