Radio Rijeka i Sveučilište u Rijeci potpisali sporazum o suradnji
Srijeda, 15.09.2010.

Od 30. siječnja 2009. godine, kada se prvi puta u eteru oglasila „Radio sova“, studentski program, pokrenut u suradnji Sveučilišta u Rijeci i Radio Rijeke, proteklo je devet mjeseci uspješnog emitiranja. Rođendan Radio Rijeke, kao i iznimno uspješna suradnja, bili su povod za potpisivanje Sporazuma o suradnji, koje je upriličeno 15. rujna 2010. godine, na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci.

Tom prigodom rektor Sveučilišta prof. dr. Pero Lučin istaknuo je kako je studentska emisija „Radio sova“ , uz osvježenje u programu Radio Rijeke, primjer iznimno dobre suradnje i partnerstva s lokalnim medijima koje Sveučilište kani i dalje njegovati i i podupirati. Svoje zadovoljstvo projektom, kao i vjeru u iznimno kvalitetnu mladu ekipu, studente, koji de nastaviti i jačati svoju poziciju u eteru izrazili su i partneri Radio Rijeke Antonela Galid Pruša, Alen Čemeljić i Vladimir Rončević, te rukovoditeljica Službe za odnose s javnošću Sveučilišta u Rijeci Elvira Marinković Škomrlj.