Informativni dan Marie Sklodowska - Curie akcije
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira poludnevni informativni dan za Marie Sklodowska-Curie akcije koji će se održati u utorak 11. travnja s početkom u 10 sati u Konferencijskoj dvorani na II katu Knjižnice.

Na informativnom danu predstavit će se mogućnosti u okviru programa i dosadašnja iskustva Filozofskog fakulteta. Sandra Vidović, nacionalna osoba za kontakt za MSCA predstavit će otvoreni natječaj za Individualne stipendije dok će svoja iskustva prezentirati NEWFELPRO stipendisti: doc. dr. sc. Ivana Zagorac s Odsjeka za filozofiju i izv. prof. dr. sc. Hrvoje Gračanin s Odsjeka za povijest.

Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca, a program događanja možete preuzeti ovdje.

Održan info dan za ICT u Obzoru 2020.

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Erasmus+ KA2 AMPEU savjetovanja

Agencija za mobilnost i programe EU omogućuje pojedinačna savjetovanja za E+ KA2 Strateška partnerstva u području visokog obrazovanja.

Erasmus+ webinar

Prijavite svoje sudjelovanje!

Događanja

Obzor 2020. info dan za područje Klimatska aktivnost, okoliš, učinkovitost resursa i sirovine

Info dan će se održati 22. siječnja 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za područje transporta programa Obzor 2020.

Info dan će se održati 2. veljače 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za ICT programa Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 19. siječnja 2018. u Zagrebu.