Informativni dan Marie Sklodowska - Curie akcije
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira poludnevni informativni dan za Marie Sklodowska-Curie akcije koji će se održati u utorak 11. travnja s početkom u 10 sati u Konferencijskoj dvorani na II katu Knjižnice.

Na informativnom danu predstavit će se mogućnosti u okviru programa i dosadašnja iskustva Filozofskog fakulteta. Sandra Vidović, nacionalna osoba za kontakt za MSCA predstavit će otvoreni natječaj za Individualne stipendije dok će svoja iskustva prezentirati NEWFELPRO stipendisti: doc. dr. sc. Ivana Zagorac s Odsjeka za filozofiju i izv. prof. dr. sc. Hrvoje Gračanin s Odsjeka za povijest.

Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca, a program događanja možete preuzeti ovdje.

Novosti

Stajalište Republike Hrvatske o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9)

U nastavku možete preuzeti dokument nacionalnog stajališta o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9).

Saznaj više

Obzor 2020.: Imenovanje dodatnih članova Programskog odbora za Obzor 2020.

Pogledajte koji su novi i dodatni članovi Programskog odbora te preuzmite popis nacionalnih kontakt osoba i nacionalnih koordinatora.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.