Informativni dan Marie Sklodowska - Curie akcije
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira poludnevni informativni dan za Marie Sklodowska-Curie akcije koji će se održati u utorak 11. travnja s početkom u 10 sati u Konferencijskoj dvorani na II katu Knjižnice.

Na informativnom danu predstavit će se mogućnosti u okviru programa i dosadašnja iskustva Filozofskog fakulteta. Sandra Vidović, nacionalna osoba za kontakt za MSCA predstavit će otvoreni natječaj za Individualne stipendije dok će svoja iskustva prezentirati NEWFELPRO stipendisti: doc. dr. sc. Ivana Zagorac s Odsjeka za filozofiju i izv. prof. dr. sc. Hrvoje Gračanin s Odsjeka za povijest.

Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca, a program događanja možete preuzeti ovdje.

Program LIFE: otvoren natječaj

Otvoren je natječaj za prijavu projektnih prijedloga za Program LIFE u 2018. godini.

Marie Sklodowska-Curie akcije - novi poziv

Otvoren je poziv na natječaj za individualne stipendije za 2018. godinu u okviru Marie Sklodowska-Curie akcija.

Održan info dan programa INTERREG Europe

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Tjedan EU fondova

Posjetite korisna događanja na nekoliko lokacija u sklopu Tjedna EU fondova!

Saznaj više

Znanstveni dan posvećen održivom razvoju

Prijavite se za sudjelovanje na Znanstvenom danu posvećenom održivom razvoju koji je namijenjen predstavnicima zemalja mediteranskog područja, a održat će se 26. lipnja 2018. u Motpellieru.

Saznaj više

INTERREG ADRION predstavljanje poziva na dostavu projektnih prijedloga

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!