Radionica za pisanje Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowships projektnih prijava u Padovi
Sveučilište u Padovi organizira radionicu MSCA MaRaThoN@ za pisanje Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowships projektnih prijedloga. Radionica je namijenjena istraživačima koji planiraju prijaviti individualne stipendije putem Sveučilišta u Padovi.

Radionica će se održati od  6. do 8. lipnja 2017. godine, a rok za prijavu je 20. travnja.

Više informacija o uvjetima prihvatljivosti i prijave na radionicu dostupno je na poveznici.

OPULJP: Otvoren natječaj za Poziv „Internacionalizacija Visokog obrazovanja“

Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 5. ožujka 2018.

Saznaj više

MSCA: Otvoren je poziv za natječaj Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija

Rok za prijavu je 21. ožujka 2018.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Događanja

Informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!

Saznaj više

Erasmus+ info dan za aktivnost Udruživanje znanja

Info dan održat će se 4. prosinca te ga je moguće pratiti online putem.

Saznaj više

Obzor 2020. informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET)

Info dan će se održati 5. prosinca u Zagrebu.