Radionica za pisanje Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowships projektnih prijava u Padovi
Sveučilište u Padovi organizira radionicu MSCA MaRaThoN@ za pisanje Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowships projektnih prijedloga. Radionica je namijenjena istraživačima koji planiraju prijaviti individualne stipendije putem Sveučilišta u Padovi.

Radionica će se održati od  6. do 8. lipnja 2017. godine, a rok za prijavu je 20. travnja.

Više informacija o uvjetima prihvatljivosti i prijave na radionicu dostupno je na poveznici.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.