Prijave i upisi u 1. godinu preddiplomskog studija Politehnika u 2017./2018. ak. god.
Utorak, 11.04.2017.
Sve informacije za upis u 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Politehnika u 2017./2018. ak. god. možete pročitati ovdje

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica.
Odluka Senata o troškovima upisa u 1. i više godine studija u 2017./2018. ak. god.
Pročišćeni tekst Odluke o visini participacije u troškovima studija (školarinama) u 2017./2018. ak. god.
Odluka Senata o kriterijima i uvjetima participiranja redovitih studenata u troškovima studija

Upute za prijavu za upis u 1. godinu preddiplomskog studija "Politehnika" putem NISpVU sustava dostupne su na mrežnim stranicama Središnjeg prijavnog ureda (poveznica),  kao i uvjeti za upis na studij (poveznica).