Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Prijave projekata putem sustava eFondovi

Sustav eFondovi je informatički sustav namijenjen za prijavu i provedbu projekata financiranih iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Održani Dani otvorenih vrata EU projekata u Rijeci

Dani otvorenih vrata EU projekata održani su 9. i 11. svibnja u Rijeci, a u nastavku možete pogledati prezentacije održanih projekata.

Saznaj više

EFRR: Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije

Natječaj je otvoren do 2. srpnja 2018. godine.

Događanja

Obzor 2020. radionica „Odgovorno istraživanje i istraživački integritet te otvorena znanost u MSCA projektima“

Prijavite svoje sudjelovanje!

Radionica “Kako pripremiti LIFE projekt” u Rijeci

Informativna radionica održat će se 29. svibnja u Rijeci.

Saznaj više

Informativna radionica za Poziv „Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije“

Informativna radionica održat će se 25. svibnja u Zagrebu.