Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Novosti

Javni poziv za vanjske procjenitelje projektnih prijedloga u sklopu Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Ulaganje u znanost i inovacije - Prvi poziv“

Prijavite se za vanjske procjenitelje u sklopu Poziva „Ulaganje u znanost i inovacije – Prvi poziv“.

Saznaj više

Stajalište Republike Hrvatske o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9)

U nastavku možete preuzeti dokument nacionalnog stajališta o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9).

Saznaj više

Obzor 2020.: Imenovanje dodatnih članova Programskog odbora za Obzor 2020.

Pogledajte koji su novi i dodatni članovi Programskog odbora te preuzmite popis nacionalnih kontakt osoba i nacionalnih koordinatora.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.