Dan otvorenih vrata EU projekata na SuRi

Sveučilište u Rijeci u suradnji s Primorsko-goranskom županijom organiziralo je Dan otvorenih vrata EU projekata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci. Ovaj događaj bio je dio nacionalne inicijative "Dani otvorenih vrata EU projekata" kojoj je cilj najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Informativni dan održan je 12. svibnja 2017., a svi zainteresirani imali su mogućnost posjetiti laboratorije opremljene kroz sveučilišni projekt "Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci" te studentske domove izgrađene i opremljene kroz projekt "Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza". Nakon vođenog obilaska objekata, održane su prezentacije uspješno provedenih EU projekata Sveučilišta u Rijeci te Primorsko-goranske županije te kratak pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova.

Između ostalog, Sveučilište u Rijeci predstavilo je svoje projekte sufinancirane iz Europskog fonda za regionalni razvoj čije prezentacije možete preuzeti u nastavku:
Strateško razmišljanje i iskustva Sveučilišta u Rijeci u provedbi infrastrukturnih EU projekata,
Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
Studentski smještaj na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, 1. faza.

Primorsko-goranska županija predstavila je kratak Pregled mogućnosti financiranja projekata iz EU fondova, te prezentaciju projekta Putovima Frankopana.

Održan info dan za ICT u Obzoru 2020.

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Erasmus+ KA2 AMPEU savjetovanja

Agencija za mobilnost i programe EU omogućuje pojedinačna savjetovanja za E+ KA2 Strateška partnerstva u području visokog obrazovanja.

Erasmus+ webinar

Prijavite svoje sudjelovanje!

Događanja

Obzor 2020. informativni dan za područje Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 26. siječnja u Zagrebu.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Klimatska aktivnost, okoliš, učinkovitost resursa i sirovine

Info dan će se održati 22. siječnja 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za područje transporta programa Obzor 2020.

Info dan će se održati 2. veljače 2018. u Zagrebu.