O ljudskim pravima
Srijeda, 22.09.2010.
"Ljudska prava i društvena nepravda", naziv je plenarnog predavanja dr. Kimberly Brownlee (University of Manchester) kojim je danas započela radionica o građanskom neposluhu, na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci.
predavanja u organizaciji Odsjeka za filozofiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci nastavljaju se i u popodnevnim satima kada će nakon izlaganja dr. Brownlee o temi "Zahtjevi savjesti" svoja predavanja održati i članovi riječkog Odsjeka za filozofiju.

Program

11,00 sati                       Dr. Kimberly Brownlee (University of Manchester)
                                         "A Human Right against Deprivation"

15,30 - 16,15 sati         Dr. Kimberly Brownlee (University of Manchester)