Radionica „Kako napisati uspješnu projektnu prijavu za individualnu stipendiju u okviru Marie Skłodowska-Curie akcija“, održat će se u ponedjeljak 26. lipnja, s početkom u 10.00 sati u prostoru Akvarija na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Radionica je organizirana u suradnji gđe. Sandre Vidović, Više stručne savjetnice u Odjelu za mobilnost istraživača unutar Agencije za mobilnost i programe EU (AMPEU), i Sveučilišta u Rijeci te ima za cilj i svrhu upoznati potencijalne prijavitelje o modelima pisanja što uspješnije projektne prijave, a vezano uz otvoren Natječaj za individualne stipendije za 2017. godinu u okviru Marie Sklodowska-Curie akcija.

Program radionice možete preuzeti ovdje.

Novosti

Stajalište Republike Hrvatske o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9)

U nastavku možete preuzeti dokument nacionalnog stajališta o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9).

Saznaj više

Obzor 2020.: Imenovanje dodatnih članova Programskog odbora za Obzor 2020.

Pogledajte koji su novi i dodatni članovi Programskog odbora te preuzmite popis nacionalnih kontakt osoba i nacionalnih koordinatora.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.