Otvorena izložba u SKC-u

srijeda, 6. rujna 2017.

U petak, 1. rujna 2017. u Palachu, u Galeriji Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci otvorena je zajednička izložba studenata Akademije likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu i Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci.

Suradnja u formi izložbe rodila se prošle godine kao rezultat promišljanja i spontanih razgovora među studentima o umjetničkoj sceni današnjice. Problem određivanja teme odbačen je te je dogovoreno kako će se dogovora odlučeno je da se svaki umjetnik baviti tematikom koja mu je bliska ili pak eksperimentirati. Izložba, stoga, obiluje konceptualnim, estetskim i medijskim različitostima.

Izlažu: Filip Pilj, Ana Jurčević, Petar Pinčić, Nikola Gačić, Stjepan Pranjković, Tara Beata Racz, Simona Uzelac, Marko Zurak, Saša Babić, Alba Miočev, Emanuela Lekić i Bojana Modalek.

Izložba ostaje otvorena do 8. rujna 2017. od 18 do 21 sat.