Info dan programa HERA Humanities in the European Research Area
Povodom objave natječaja za projekte u okviru programa HERA Humanities in the European Research Area na temu Public Spaces: Culture and Integration in Europe, 11. rujna 2017. godine održat će se informativni dan na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, s početkom u 10 sati u Konferencijskoj dvorani na II. katu Knjižnice.

Na informativnom danu predstavit će se otvoreni natječaj i uvjeti sudjelovanja hrvatskih znanstvenika, kao i neki od HERA projekata.

Prijaviti se možete putem prijavnog obrasca, a program informativnog dana možete preuzeti na poveznici.

Novosti

Stajalište Republike Hrvatske o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9)

U nastavku možete preuzeti dokument nacionalnog stajališta o novome Okvirnom programu Europske unije za istraživanje i inovacije za razdoblje nakon 2020. godine (FP9).

Saznaj više

Obzor 2020.: Imenovanje dodatnih članova Programskog odbora za Obzor 2020.

Pogledajte koji su novi i dodatni članovi Programskog odbora te preuzmite popis nacionalnih kontakt osoba i nacionalnih koordinatora.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.