Poduzetnik početnik
Ponedjeljak, 11.09.2017.

ponedjeljak, 11. rujna 2017.

U organizaciji STEPRI Znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 20. rujna 2017 bit će održan seminar pod nazivom ''Poduzetnik početnik''. Seminar će pokušati dati odgovor na pitanje ''Znamo li sve što je potrebno za pokretanje poduzetničkog pothvata?''

Na seminaru će se raspravljati o različitim aspektima poduzetništva, zakonodavnom okviru i o osnovnim elementima financijskog poslovanja poduzetnika.

Seminar je namijenjen onima koji namjeravaju započeti vlastito poslovanje ili su tek započeli s poslovanjem i traže informacije koje će im pomoći da bolje razumiju poduzetničko okruženje i ono što ih očekuje.

Autorica seminara i predavačica je Jana Marčelja Blažević.

Više o seminaru možete saznati te se prijaviti za sudjelovanje na mrežnim stranicama STEPRI-a.

Javni poziv

Sveučilište raspisuje ''Projektor'' - Natječaj za idejna rješenja ''Toga, lanac i suveniri - 45 godina Sveučilišta u Rijeci''. Natječaj je podjeljen u dvije kategorije, a rokovi za prijave su 31. ožujka (za idejna rješenja suvenira) te 18. svibnja 2018. (za idejna rješenja togi i lanca).

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilišta u Rijeci s 9. sjednice održane 23. siječnja 2018. tekst prijedloga Pravilnika o akademskom priznavanju inozemnih visokoškolskih kvalifikacija i razdoblja studija Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu, koja je otvorena zaključno do 22. veljače 2018.

Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu

• Katalog CNRM_HR