Tjedan brucoša u Sveučilišnoj
Četvrtak, 28.09.2017.

četvrtak, 28. rujna 2017.

Sveučilišna knjižnica Rijeka od 2. do 6. listopada 2017. organizira ''Tjedan brucoša''. Na ''Info-punktu'' u prostoru posudbe i informacija brucoši će moći saznati sve što ih zanima o Knjižnici, prostoru i uslugama, a tijekom cijeloga tjedna od 14 do 15 sati održavat će se ''Ture za brucoše'' – orijentacijski obilasci Knjižnice pod vodstvom diplomirane knjižničarke. U navedenom tjednu za brucoše pripremljen je  i  ''Happy Hour'' svakoga dana od 15 do 17 sati u kojem ih očekuje povoljnija godišnja članarina po cijeni od samo 25 kuna

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop