Treća nagrada projektu RITEH-a
Petak, 27.10.2017.

petak, 27. listopada 2017.

Projekt ''Razvoj mehatroničkog uređaja za rehabilitaciju pacijenata sa smanjenom funkcionalnošću gornjih ekstremiteta'' istraživačke skupine s Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Kliničkim bolničkim centrom Rijeka i Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci, prijavljen na natječaj Zagrebačke banke ''Moj ZABA Start'', odabran je kao dobitnik treće nagrade i 80.000 kuna u kategoriji ''Kultura i znanost''.

U predmetnoj kategoriji prijavljeno je bilo ukupno 209 projektnih prijava, dok je u svim kategorijama ukupno bilo 680 projektnih prijava, od kojih je samo njih 11 na kraju osvojilo donacije.

U nagrađenom projektu sudjeluju: prof. dr. sc. Saša Zelenika, izv. prof. dr. sc. Kristijan Lenac, dr. sc. Ervin Kamenar, asistenti Petar Gljušćić i Tea Arrigoni s Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci i Centra za mikro i nano znanosti i tehnologije Sveučilišta u Rijeci te prof. dr. sc. Tea Schnurrer Luke Vrbanić s Medicinskog fakulteta i KBC-a Rijeka.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop