Radionica za članove Senata
Utorak, 31.10.2017.

utorak, 31. listopada 2017.

U ''Akvariju'' Studentskog centra na Kampusu Sveučilišta u Rijeci jučer, 30.listopada 2017. održana je cjelodnevna radionica za članove Senata te pomoćnike i savjetnike rektorice.

Cilj radionice bio je definiranje strateških ciljeva Sveučilišta s obzirom na Analizu petogodišnjeg ciklusa reakreditacije visokih učilišta 2010.–2015., preporuke temeljene na analizi financijskog položaja i financijskog poslovanja i održivosti organizacijskih rješenja i strateških razvojnih opcija Sveučilišta u Rijeci tvrtke Deloitte, zaključke završnih izvješća o provedbi Strategije UNIRI u protekle tri godine, i uzimajući u obzir važnost interakcije s poslovnim sektorom i poboljšanja percepcije o dostupnosti i kvaliteti obrazovanja radi, posljedično, povećanja konkurentnosti regije.

Održane su prezentacije, provedena konstruktivna rasprava, a do kraja godine bit će utvrđeni strateški prioriteti i akcijski plan za ovu akademsku godinu, ali i za cjelokupno mandatno razdoblje ove uprave.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop