Riječki isusovac Marchesetti
Srijeda, 29.11.2017.

srijeda, 29. studenog 2017.

Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva zainteresirane na predavanje pod nazivom ''Riječki isusovac Marchesetti'', koje će prof. dr. sc. Mirjana Polić Bobić s Odsjeka za Romanistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održati u četvrtak, 30. studenog 2017. s početkom u 18 sati u dvorani izložbe ''Glagoljica'', Sveučilišna knjižnica Rijeka, Dolac 1.

Predavanje će biti održano u sklopu cjelogodišnjeg projekta Sveučilišne knjižnice Rijeka Colloguia Fluminensia, ciklusa predavanja o riječkim temama.

Ujedno najavljujemo i posljednje ovogodišnje predavanje u sklopu ovoga projekta, ''Zvane Črnja'', koje će 7. prosinca 2017. u 18 sati održati dr. Boris Biletić iz Rovinja.

Javni poziv

Sveučilište raspisuje ''Projektor'' - Natječaj za idejna rješenja ''Toga, lanac i suveniri - 45 godina Sveučilišta u Rijeci''. Natječaj je podjeljen u dvije kategorije, a rokovi za prijave su 31. ožujka (za idejna rješenja suvenira) te 18. svibnja 2018. (za idejna rješenja togi i lanca).

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilišta u Rijeci s 9. sjednice održane 23. siječnja 2018. tekst prijedloga Pravilnika o akademskom priznavanju inozemnih visokoškolskih kvalifikacija i razdoblja studija Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu, koja je otvorena zaključno do 22. veljače 2018.

Razvoj istraživačke infrastrukture na Kampusu

• Katalog CMNZT_ENG