Riječki isusovac Marchesetti
Srijeda, 29.11.2017.

srijeda, 29. studenog 2017.

Sveučilišna knjižnica Rijeka poziva zainteresirane na predavanje pod nazivom ''Riječki isusovac Marchesetti'', koje će prof. dr. sc. Mirjana Polić Bobić s Odsjeka za Romanistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održati u četvrtak, 30. studenog 2017. s početkom u 18 sati u dvorani izložbe ''Glagoljica'', Sveučilišna knjižnica Rijeka, Dolac 1.

Predavanje će biti održano u sklopu cjelogodišnjeg projekta Sveučilišne knjižnice Rijeka Colloguia Fluminensia, ciklusa predavanja o riječkim temama.

Ujedno najavljujemo i posljednje ovogodišnje predavanje u sklopu ovoga projekta, ''Zvane Črnja'', koje će 7. prosinca 2017. u 18 sati održati dr. Boris Biletić iz Rovinja.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop