Studentski zbor financira projekte

petak, 1. prosinca 2017.

U četvrtak, 30. studenog 2017.. na Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održano je svečano potpisivanje ugovora o financiranju studentskih projektnih aktivnosti. Provedbom natječajea Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci pod nazivom ''Održivost'' odabrano je 12 studentskih projekata, koji će biti financirani u ukupnom iznosu od 102.493,28 kn, a provodit će se tijekom iduća 3 mjeseca.

Potpisivanju su prisustvovali prorektor za znanost Sveučilišta u Rijeci izv. prof. dr. sc. Alen Ružić, predsjednica Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci gđica Pegi Pavletić te voditelji pojedinih projekata.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci u 2017. je godini namijenio preko 1.3 milijuna kuna za projektne aktivnosti studenata.

Najavljen je natječaj za 2018. godinu, koji će biti tijekom prosinca.