Zahtjev za iskazivanje interesa za individualne savjetničke usluge
Petak, 15.10.2010.
Zahtjev za iskazivanje interesa – za individualne savjetničke usluge u funkciji:

-Ocjenjivanje intelektualnog vlasništva i komercijalizacija iz interdisciplinarnog područja znanosti - polje biotehnologija u biomedicini

- Ocjenjivanje intelektualnog vlasništva i komercijalizacija iz tehničkih znanosti – polje tehnologija prometa i transporta ili polje građevinarstva
u Uredu za transfer tehnologije pri Sveučilištu u Rijeci

Vlada Republike Hrvatske koristi sredstva Svjetske banke za Hrvatski projekt tehnologijskog razvoja i namjerava dio sredstava namijeniti za individualne savjetničke usluge za ocjenjivanje intelektualnog vlasništva i komercijalizacije.

MZOŠ poziva kvalificirane kandidate da dostave svoj iskaz interesa, zajedno sa životopisom i preporukama na engleskom jeziku za slijedeće pozicije:

- Ocjenjivanje intelektualnog vlasništva i komercijalizacija iz tehničkih znanosti - polja elektrotehnika, građevinarstvo, kemijsko inžinjerstvo, strojarstvo, temeljne tehničke znanosti i interdisciplinarne tehničke znanosti u Uredu za transfer tehnologije pri Sveučilištu u Rijeci (UOR-CONS-8)

Dokumenti:

Zahtjev za iskazivanje interesa
Request for Expression of Interest

Terms of References (UoR-CONS-7, UOR-CONS-8, UOR-CONS-9)

Iskaze interesa potrebno je predati najkasnije do utorka, 02. studenog, 2010, do 16:00 sati, na sljedeću adresu:

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa
Jedinica za provođenje projekta
 n/p.  Goranka Jurjević
Planinska 1, HR-10000 Zagreb, Hrvatska    Tel. +385 1 2352 690, Fax: +385 1 2352 689
Klasa: 910-04/10-04/00062