Informativna radionica za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“
Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizira informativnu radionicu u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Internacionalizacija visokog obrazovanja“. Radionica će se održati 29. siječnja na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Dvorana 003) u 8 sati. Predviđeno trajanje radionice je do 16 sati.

Cilj radionica je detaljnije informirati potencijalne prijavitelje/partnere o ciljevima, prioritetima i ostalim kriterijima Poziva te procedurama za prijavu, ocjenjivanje i odabir projekata. Broj sudionika na informativnim radionicama je ograničen te se može prijaviti po jedan/na predstavnik/ica iz pojedine institucije.

Sudjelovanje na info radionici možete prijaviti putem prijavnog obrasca do 22. prosinca u 16 sati. Svi sudionici koji su poslali prijavu bit će obaviješteni o rezultatima prijave najkasnije tri radna dana nakon roka zatvaranja prijava.

Rok za slanje projektnih prijava u sklopu ovog Poziva je 5. ožujka 2018 godine, sve informacije o pozivu možete pogledati ovdje.

Erasmus+ KA2 AMPEU savjetovanja

Agencija za mobilnost i programe EU omogućuje pojedinačna savjetovanja za E+ KA2 Strateška partnerstva u području visokog obrazovanja.

Erasmus+ webinar

Prijavite svoje sudjelovanje!

Saznaj više

Uputa o evidentiranju i ažuriranju podataka o opremi za znanstvena istraživanja

U nastavku možete pročitati dopis Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Događanja

Obzor 2020. info dan za područje Klimatska aktivnost, okoliš, učinkovitost resursa i sirovine

Info dan će se održati 22. siječnja 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za područje transporta programa Obzor 2020.

Info dan će se održati 2. veljače 2018. u Zagrebu.

Saznaj više

Info dan za ICT programa Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 19. siječnja 2018. u Zagrebu.