Informativna radionica za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“
Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizira informativnu radionicu u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Internacionalizacija visokog obrazovanja“. Radionica će se održati 29. siječnja na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Dvorana 003) u 9.30 sati. Predviđeno trajanje radionice je do 15 sati.

Cilj radionica je detaljnije informirati potencijalne prijavitelje/partnere o ciljevima, prioritetima i ostalim kriterijima Poziva te procedurama za prijavu, ocjenjivanje i odabir projekata. Broj sudionika na informativnim radionicama je ograničen te se može prijaviti po jedan/na predstavnik/ica iz pojedine institucije.

Program radionice možete pogledati ovdje.

Sudjelovanje na info radionici možete prijaviti putem prijavnog obrasca do 22. prosinca u 16 sati. Svi sudionici koji su poslali prijavu bit će obaviješteni o rezultatima prijave najkasnije tri radna dana nakon roka zatvaranja prijava.

Rok za slanje projektnih prijava u sklopu ovog Poziva je 5. ožujka 2018 godine, sve informacije o pozivu možete pogledati ovdje.

Obzor 2020. komunikacijska kampanja za pravna i financijska pitanja

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Mobilna aplikacija EUfondovi

Preuzmite mobilnu aplikaciju s informacijama o EU fondovima i aktualnim natječajima.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Tjedan EU fondova

Posjetite korisna događanja na nekoliko lokacija u sklopu Tjedna EU fondova!

Saznaj više

Znanstveni dan posvećen održivom razvoju

Prijavite se za sudjelovanje na Znanstvenom danu posvećenom održivom razvoju koji je namijenjen predstavnicima zemalja mediteranskog područja, a održat će se 26. lipnja 2018. u Motpellieru.

Saznaj više

INTERREG ADRION predstavljanje poziva na dostavu projektnih prijedloga

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!