PATRES - Uvođenje tehnologija OIE u javne i stambene zgrade
Ponedjeljak, 25.10.2010.
Sveučilište u Rijeci objavljuje javni poziv za prijave na trening javne administracije u svrhu pružanja potpore prema uvođenju obnovljivih izvora energije u javne i stambene zgrade, a u okviru projekta PATRES koji je financiran sredstvima EU-e kroz Intelligent Energy Europe program.

Osim samih edukacija/radionica, pristupnici treningu imaju i mogućnost odlaska na studijske posjete najboljim praksama u Hrvatskoj i Europi te ostvaruju pravo sudjelovanja na međunarodnoj konferenciji koja će se održati u Rijeci 2011. godine.

Projekt obuhvaća osam partnera iz sedam europskih zemalja, a više o projektu možete saznati na mrežnim stranicama projekta PATRES.

Prijavni obrazac

Kontakt: