Novi prvostupnici elektrotehnike, NL, 17. 12. 2010.
SVEČANOST NA TEHNIČKOM FAKULTETU U RIJECI
Novi prvostupnici elektrotehnike

altRIJEKA Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije prvostupnika, a završetkom preddiplomskog sveučilišnog studija elektrotehnike zvanje prvostupnik inženjer elektrotehnike stekli su: Ivica Pužar, Robert Lovreković, Sanjin Đandara, Davor Kovačić, Mario Jokić, Paolo Zenzerović, Ana Škorić, Andrej Francetić, Daniel Macuka, Antonio Osip, Zlatko Jotanović, Marko Puškarić, Ivan Cetina, Igor Bevandić, Domagoj Brozičević, Stjepan Granić, Ivana Grdić, Paolo Grgorović, Aleksandar Stemberga, Sanjin Lamza, Vedran Barić, Goran Ivanušec, Boris Kljajić, Marko Bjelobaba, Ante Brkljača, Goran Crvak, Saša Crvak, Ivan Bandalo, Marko Barić, Mario Bednarčuk, Goran Brgić, Dario Dumić, Ivan Medić, Filip Prijić, Zoran Andjić, Matej Šimunović, Darko Komljenović, Ana Poldan, Ivan Vukonić, Tomislav Damjanović, Kristian Gašparini, Tibor Jukić, David Blažević, Vedran Božić, Anamaria Kolonić, Filip Palle, Igor Papić, Domagoj Krišković, Marin Butković, Danilo Capan, Mauro Čekada, Marko Malić, Marko Matanović, Filip Latinović, Ivan Grbac, Marko Dujmović, Marko Ercegović, Goran Kovač, Toni Ljubičić, Moreno Šumberac, Ingrid Sterpin, Krešimir Šarić, Damjan Šćulac i Igor Žarkić. Simboličnom ružom umjesto diplome diplomanti su se prisjetili tragično preminulog kolege Aleksandra Abramova. (I. Š. K.)