Konačno primopredaja!
Ponedjeljak, 20.12.2010.
Primopredaja zgrade Filozofskog i Učiteljskog fakulteta održana je u ponedjeljak  20. prosinca u Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Izvođač radova, tvrtka Lavčević d.d., predao je zgradu Sveučilištu u Rijeci pred Povjerenstvom za primopredaju građevinsko-obrtničkih i instalaterskih radova na objektu Filozofskog i Učiteljskog fakulteta u sastavu:

-          prof. dr. sc. Nevenka Ožanić, prorektorica za znanost i razvoj, voditelj Povjerenstva
-          prof. dr. sc. Tonči Mikac, prorektor za poslovne i integracijske procese
-          Zoran Dragin, glavni inženjer
-          Mirna Hero, predstavnica Sveučilišta u Rijeci
-          prof. dr. sc. Predrag Šustar, dekan Filozofskog fakulteta
-          prof. dr. sc. Jasna Krstović, dekanica Učiteljskog fakulteta
-          Ivan Perić, predstavnik Lavčević d.d.
-          Mile Šuker, predstavnik Lavčević d.d.

Početak djelovanja Filozofskog fakulteta na novoj adresi obilježit će prva obrana diplomskog rada koja će biti održana u utorak 21. prosinca u 9 sati. Obrani diplomskog rada studentice Ive Buchberger na temu Opravdanje državnog intervencionizma u obrazovanju: Deweyev projekt, uz članove Povjerenstva,  prisustvovat će i rektor, prof. dr. sc. Pero Lučin.