O riječkom Sveučilištu u Izraelu, NL, 11. 3. 2011.
O RIJEČKOM SVEUČILIŠTU U IZRAELU

RIJEKA Rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. Pero Lučin bio je član hrvatske delegacije koja je u izraelskom gradu Eilatu sudjelovala na 12. Generalnoj skupštini Europske sveučilišne sportske asocijacije (EUSA). U sklopu skupštine hrvatska je delegacija promovirala Rijeku kao domaćina 6. Europskog sveučilišnog prvenstva u rukometu koje će se održati ove godine. Rektor riječkog Sveučilišta iskoristio je posjet kako bi se susreo s vodećim osobama europskog sveučilišnog sporta, a u razgovoru s Albertom Gualtierijem, predsjednikom EUSA-e, prof. dr. Lučin je iskazao spremnost Sveučilišta u Rijeci da bude u krugu onih europskih sveučilišta čije su odrednice osiguravanje optimalnih uvjeta za zdrav život i razvoj akademskih sposobnosti i izvanakademskih aktivnosti studenata. (I. Š. K.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća