Natječaji za studente

25.9.2018.
Rezultati Erasmus natječaja - studijski boravak studenata u ljetnom semestru 2018./2019.
Rezultati Erasmus natječaja - stručna praksa studenata
u ljetnom semestru 2018/2019.
--------

1.6.2018. Sveučilište u Rijeci raspisuje
II. Natječaj za STRUČNU PRAKSU u 2018./2019. (rok za prijavu: 17.9.2018.)

Tekst natječaja

Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem klikom na poveznicu PRIJAVA zaključno do 17. rujna 2018., u 12:00 sati.

Natječajna dokumentacija (uz dokumentaciju navedenu u Tekstu natječaja, točki H):
Obrazac ACCEPTANCE CONFIRMATION
Izjava o obradi osobnih podataka

1.6.2018.
Sveučilište u Rijeci raspisuje II. Natječaj za STUDIJSKI BORAVAK u ljetnom semestru 2018./2019. (rok za prijavu: 17.9.2018.)
Tekst natječaja
Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u ljetnom semestru 2018./2019.
PRIJAVA zaključno do 17. rujna 2018., u 12:00 sati.

Izjava o članovima zajedničkog kućanstva
Obrazac ACCEPTANCE CONFIRMATION - za kombinaciju stručne prakse i studijskog boravka
Izjava o obradi osobnih podataka

UPUTE ZA ONLINE PRIJAVU - ERASMUS STUDIJSKI BORAVAK I STRUČNA PRAKSA
Preporuka: prijavu izvršite nekoliko dana prije isteka roka kako ne bi došlo do tehničkih poteškoća zbog velikog broja korisnika/unosa.
U nastavku natječaja nalaze se upute za online prijavu za Erasmus studijski boravak i stručnu praksu studenata.
Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik. Pristupite SharePoint portalu i online prijavi upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (adresa e-pošte povezana s uniri korisničkim imenom - npr. Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ).
Radi dodjele elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr koji je potreban za pristup online prijavi, molimo vas da se obratite kontakt osobi na svojoj sastavnici! popis
Upute za popunjavanje online obrasca nalaze se na SharePoint portalu.
U slučaju poteškoća s povezivanjem na SharePoint portal, molimo vas da kontaktirate Sveučilišni informatički centar na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .
----------------------------------------------------

12.4.2018.
Rezultati Erasmus natječaja - studijski boravak studenata u 2018./2019.
Rezultati Erasmus natječaja - stručna praksa studenata u 2018/2019.

-------------------

1.2.2018. Sveučilište u Rijeci raspisuje Natječaj za stručnu praksu u 2018./2019. (rok za prijavu: 3.4.2018.)

Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem klikom na poveznicu PRIJAVA zaključno do 3. travnja 2018., u 12:00 sati.

ERASMUS natječaj - STRUČNA PRAKSA studenata u ak. god. 2018./2019.
Tekst natječaja
Institucije s kojima je potpisan ugovor o obavljanju stručne prakse (Napomena: za ostvarivanje prakse Erasmus ugovor nije potreban)
Obrazac ACCEPTANCE CONFIRMATION

Popis Erasmus koodinatora

1.3.2018. Sveučilište u Rijeci raspisuje Erasmus Natječaj za studijski boravak (rok za prijavu: 3.4.2018.)

PRIJAVA zaključno do 3. travnja 2018., u 12:00 sati.

ERASMUS natječaj - STUDIJSKI BORAVAK studenata u ak. god. 2018./2019.
Institucije na kojima se može ostvariti mobilnost u 2018./2019.

UPUTE ZA ONLINE PRIJAVU - ERASMUS STUDIJSKI BORAVAK I STRUČNA PRAKSA

Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik. Pristupite SharePoint portalu i online prijavi upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (adresa e-pošte povezana s uniri korisničkim imenom).

Upute za popunjavanje online obrasca nalaze se na SharePoint portalu.

----------------------------------------------------

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća