Izraelski veleposlanik održao predavanje
Srijeda, 06.04.2011.
Na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Rijeci veleposlanik Izraela u Hrvatskoj Yosef Amrani održao je predavanje za studente i nastavnike pod nazivom "A Time of Change in the Middle East - Prospects for Democracy and Stability".

Yosef Amrani je na predavanju govorio o stanju i perspektivama razvoja na području Bliskog istoka. Tijekom predavanja veleposlanik se posebno osvrnuo na nedavna zbivanja u brojnim državama Bliskog istoka s posebnim naglaskom na zbivanja u Libiji i Egiptu te njihov možebitni utjecaj na politička, sigurnosna i gospodarska kretanja u području istočnog Sredozemlja.

Nakon održanog predavanja veleposlaniku su brojni studenti postavljali pitanja, posebice iz područja međunarodnog prava i mogućih učinaka na razvoj političkih događaja na Balkanu.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća