Riječki energetski tjedan
Petak, 08.04.2011.
Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci organizira Riječki energetski tjedan u suradnji sa Regionalnom Energetskom Agencijom Kvarner i Hrvatskim društvom za sunčevu energiju.

Od 11. do 16. travnja 2011. bit će održana brojna predavanja o temi energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora energije, koja za cilj imaju popularizirati temu korištenja i proizvodnje energije na učinkovit način od strane svih pripadnika našeg društva.

Tehnički fakultet u Rijeci i Zavod za termodinamiku i energetiku se bave energetskim pitanjima dugi niz godina i ove godine odlučili su se uključiti u europski projekt European Energy Week 2011., kako bi ukazali na učinkovitije korištenje energije u Primorsko - goranskoj županiji i podigli svijest o korištenju obnovljivih izvora energije.

Program Riječkog energetskog tjedna.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća