Zaključen Natječaj za mobilnost studenata
Četvrtak, 12.05.2011.
Sveučilište u Rijeci zaključilo je Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka na inozemnim visokoškolskim ustanovama u okviru Erasmusa u zimskom semestru ili u cijeloj akademskoj godini 2011./12.

Povjerenstvo za Erasmus Sveučilišta u Rijeci zaprimilo je 43 prijave za studentsku mobilnost. Tridesetosmorici studenata odobrit će se Erasmus financijska potpora za studijski boravak na inozemnoj instituciji nakon dobivene odluke Agencije za mobilnost i programe EU o iznosu sredstava za Erasmus individualnu mobilnost u 2011./12.

Odluku o izboru kandidata kao i popis odabranih kandidata mozete pogledati ovdje

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća