Održan IX. znanstveni kolokvij Sveučilišta u Rijeci
Srijeda, 18.05.2011.
Sir David Hopwood, član Kraljevskog društva, London, održao je predavanje pod naslovom „Streptomyces Genomics: New Routes to Antibiotic Discovery” u sklopu IX. znanstvenog kolokvija.

Gost predavač devetog po redu znanstvenog kolokvija održanog u prostoru Znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci bio je Sir David Hopwood, član Kraljevskog društva, London. Tema predavanja profesora Hopwooda,  „Streptomyces Genomics: New Routes to Antibiotic Discovery”, provukla je mnogobrojne profesore i studente zainteresirane za najnovije rezultate u oblasti otkrivanja novih vrsta antibiotika.

Sažetak predavanja

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća