"Budući pomorci iz Bakra slavili na Riječkoj regati", NL, 26.5.2011.
BUDUĆI POMORCI IZ BAKRA SLAVILI NA RIJEČKOJ REGATI

altRIJEKA Učenici Pomorske škole Bakar odnijeli su pobjedu u superfinalu trinaeste riječke Regate u mornarskom veslanju, održane povodom dana Pomorskog fakulteta, nadveslavši u završnoj utrci ekipu »Sipe«, predstavnike treće godine studija Elektroničkih i informatičkih tehnologija u pomorstvu Pomorskog fakulteta.
    »Sipama« je za utjehu ostala pobjeda u konkurenciji studenata Pomorskog fakulteta, ispred drugoplasirane ekipe »More«, s druge godine studija Nautike, te trećeplasiranih »Ajkula«, studenata prve godine nautičkog smjera. U međunarodnoj konkurenciji ženskih veslačkih ekipa pobijedile su cure s Pomorskog fakulteta, ponovivši time prošlotjedni uspjeh s regate u Bakru. Drugo mjesto zauzele su studentice pomorstva iz Portoroža, a treće su bile »Tuflice«, studentice treće godine Logistike i menadžementa u pomorstvu i prometu. U muškoj konkurenciji pobjedu su odnijeli Bakrani, ispred ekipe Veslačkog kluba Jadran i Pomorskog fakulteta, dok je u revijalnom dijelu natjecanja slavila mješovita ekipa Pomorskog faksa »Vesla Škare Ožbolt«, iza koje su ostali profesori fakulteta te ekipa Rektorata riječkog Sveučilišta. (M.Gl.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća