Svjetski dan filozofije
Petak, 18.11.2011.
U povodu obilježavanja Svjetskog dana filozofije danas s početkom u 14,00 sati na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se projekcija filma, predavanje i okrugli stol, u organizaciji Odsjeka za filozofiju Filozofskog fakulteta i Udruge studenata filozofije „Furija“.

Projekcija filma „Waking life“, počinje u 14,00 sati, a potom slijedi predavanje prof. dr. Predraga Šustara „Filozofija, znanost, pseudoznanost“. Okruglim stolom „Čemu filozofija?“,  završava obilježavanje Svjetskog dana filozofije koji se održava od 2002. godine na inicijativu Ureda za društvene i humanističke znanosti UNESCO-a.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća