Članak "Ingrid Belac-Lovasić doktorirala na medicini", NL, 14. prosinca 2011.
INGRID BELAC-LOVASIĆ DOKTORIRALA NA MEDICINI

RIJEKA Obranom doktorske disertacije »Analiza utjecaja adjuvantnog liječenja s 5-fluorouracilom i leukovorinom u bolesnika s rakom debelog crijeva« akademski stupanj doktora znanosti iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo, znanstvenog polja kliničke medicinske znanosti, znanstvene grane onkologija na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci stekla je Ingrid Belac-Lovasić. Doktorski rad je obranjen pred povjerenstvom u sastavu prof. dr. Zlatko Trobonjača, prof. dr. Mirko Šamija, prof. dr. Arsen Depolo, prof. dr. Marija Petković i prof. dr. Dražen Kovač. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća