Noć muzeja 2012.
Petak, 27.01.2012.
Pozivamo sve studente, profesore, suradnike i kolege da posjete večerašnje izložbe i prezentacije u sklopu manifestacije Noć muzeja.

Veće tradicionalne Noci muzeja održavaju se diljem cijele Hrvatske, a u Rijeci će biti obilježene  u Astronomskom centru, Muzeju informatike „Peek&Poke“, Muzeju Grada Rijeke, Muzeju moderne i suvremene umjetnosti, Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja, Prirodoslovnom muzeju te Sveučilišnoj knjižnici Rijeka.

Programi svih sudionika izuzetno su zanimljivi pa Vam stoga preporučamo  da ovu večer ispunite kulturom,  zabavom i ugodnim druženjem.

Više o temama i programu ovogodišnje Noći muzeja pogledajte ovdje

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća