"Buterin i Rak novaci u potpori Ministarstva", NL, 3. 2. 2012.
Buterin i Rak novaci u potpori Ministarstva

RIJEKA Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je popis znanstvenih novaka u potpori resornog ministarstva. Na Sveučilištu u Rijeci potporu dobiva 197 znanstvenih novaka. Najviše ih je na Medicinskom fakuletu, gdje potporu ima 66 novaka, a slijede Filozofski i Tehnički fakultet s po 35, dok Pravni fakultet ima 15 novaka s potporom resornog ministarstva. Građevinski fakultet ima 14 znanstvenih novaka u potpori ministarstva, a Ekonomski fakultet njih 13, uključujući i HDZ-ovu gradsku vijećnicu, te bivšu saborsku zastupnicu i kandidatkinju za gradonačelnicu Rijeke Vesnu Buterin. Na popisu novaka u potpori ministarstva je i Loris Rak. Još deset znanstvenih novaka ima potporu na Pomorskom fakultetu. Sveučilišni odjeli za fiziku i matematiku imaju po tri znanstvena novaka, a Odjel za informatiku dva znanstvena novaka u potpori Ministarstva. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća