Erasmus jezični tečajevi
Srijeda, 08.02.2012.
U razdoblju od 13. do 24. veljače u Riječkoj kroatističkoj školi održat će se Erasmus intenzivni jezični tečaj hrvatskoga jezika namijenjen dolaznim inozemnim studentima koji će u okviru tog programa u ljetnom semestru ove akademske godine biti na studijskom boravku ili stručnoj praksi u Hrvatskoj.

Nastava će se odvijati svakodenvno na Odsjeku za kroatistiku Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Uz redovnu nastavu za polaznike su Erasmus intenzivnih jezičnih tečajeva organizirane brojne izvannastavne aktivnosti s ciljem upoznavanja i promicanja hrvatske kulture.

Više saznajte na internet stranicama Riječke kroatističke škole.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća