"Donatorska večera u Kampusu", NL, 9. veljače 2012.
DONATORSKA VEČERA U KAMPUSU

RIJEKA Prikupljanje donacija namijenjenih fondu za dodjelu studentskih stipendija Nacionalne zaklade za potporu učeničkom i studentskom standardu i Zaklade Sveučilišta u Rijeci, svrha je donatorske večere što će biti održana 9. ožujka u 18.30 sati u restoranu »Kampus«, u sveučilišnom Kampusu na Trsatu. Donatorskoj večeri prisustvovati će i predsjednik Josipović kao visoki pokrovitelj ovog događanja, u organizaciji Nacionalne zaklade za potporu učeničkom i studentskom standardu, Sveučilišta u Rijeci i Zaklade Sveučilišta u Rijeci. Minimalna donacija iznosi tisuću kuna, a vrijedi kao pozivnica za dvije osobe. Oni koji žele pomoći ovoj humanitarnoj akciji, donaciju mogu uplatiti na račun Sveučilišta u Rijeci kod Zagrebačke banke broj 2360000-1101322186 s pozivom na broj 110-21. Pod opis plaćanja potrebno je navesti prezimena osoba za koje je izvršena uplata, a OIB Sveučilišta je 64218323816. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća