"Promovirana nova generacija doktora medicine", NL, 16. 2. 2012.
PROMOVIRANA NOVA GENERACIJA DOKTORA MEDICINE

altRIJEKA Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije doktora medicine. Promovirani su: Andrea Santini, Marin Sokolić, Gabrijela Sopta, Matija Sošić, Kristina Starešina, Laura Casadei, Jasmina Šeremet, Silvija Šoša, Ivan Štivić, Petra Šterman, Vedrana Teskera, Lovro Tkalčić, Ivan Tomac, Maja Tomić, Zrinka Tomić Hrešić, Vera Tulić, Adela Ušanović, Vesna Vilovčević, Damira Vukičević, Petra Vukmirović, Ivana Vuković, Marta Zatezalo, Ivan Zekanović, David Židan, Stipe Ćorluka, Aleksandar Fiket, Jasenko Mandić i Branko Marijan. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća