Kineska delegacija posjetila riječko Sveučilište
Ponedjeljak, 05.03.2012.
U pratnji veleposlanika Republike Hrvatske u NR Kini, prof. dr. Ante Simonića, Sveučilište u Rijeci posjetila je delegacija Narodne Republike Kine (ZHANG  ZHUBEN , predsjednik TADEE  GROUP, g. prof. GUAN  TAO, direktor ITDWF of CMS -međunarodnog odjela za obuku Svjetske federacije društava kineske medicine , gđa. HOU LIHUA, predsjednica Pekinške bolnice za reumatske bolesti,  gđa. WEI  XIAOLU, pomoćnica predsjednice, g. SHI  XIUFENG , potpredsjednik Pekinške bolnice za reumatske bolesti.  Tom prigodom primili su ih rektor Sveučilišta prof. dr. Pero Lučin, prorektor za međunarodnu suradnju prof. dr. Damir Zec i dekan Medicinskog fakulteta prof. dr. Alan Šustić.
Među TEMAMA  o kojima se  razgovaralo tijekom boravka delegacije u Rijeci i na prostoru Županije je interes za utemeljenje Konfucijeva instituta, formiranje centra kineske tradicionalne medicine, suradnja na polju turizma, bratimljenje lokalnih zajednica, mogućnosti za investiranje na području Županije i dr.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća