U petak 9. ožujka zatvoren restoran ''Kampus''
Četvrtak, 08.03.2012.
Prema priopćenju Studentskog centra u Rijeci u petak  9. ožujka 2012. restoran ''Kampus'' bit će zatvoren zbog opsežnih priprema vezanih uz organizaciju Akademske donatorske večere.

U petak će u restoranu ''Kampus'' biti održana Akademska donatorska večera uz protokolarni program čiji su suorganizatori  Nacionalna zaklada za potporu učeničkom i studentskom standardu (NZPUSS), Sveučilište u Rijeci i Zaklada Sveučilišta u Rijeci.

Restoran Kampus toga će dana biti zatvoren zbog opsežnih priprema koje će započeti već u četvrtak u poslijepodnevnim satima.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća