Tribina „Universitasa“ na Internetu
Četvrtak, 08.03.2012.
Za sutra najavljenu tribinu Udruge za razvoj visokoga školstva „Universitas“ pod nazivom „Hrvatska znanost i visoko obrazovanje na prekretnici – kako dalje?“, bit će moguće pratiti i putem direktnog Internet prijenosa (streaminga). Prijenos će biti dostupan na mrežnim stranicama Udruge Universitas – www.universitas.hr.

Gosti tribine bit ce ministar znanosti, obrazovanja i sporta RH dr. sc. Željko Jovanović i njegovi pomoćnici prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić i prof. dr. sc. Saša Zelenika.
Tribina će se održati u petak 9. ožujka 2012. godine, s početkom u 12.00 sati na Učiteljskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), predavaonica 006.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća