Narodna Republika Kina
Veleposlanik Republike Hrvatske dr. Ante Simonić posjetio je Rektora Sveučilišta u Rijeci dr. sc. Pera Lučina i prenio mu želje kineskog sveučilišta Shenyang Jianzu da se pospješi suradnja između naših dvaju sveučilišta. Delegacija ovog Sveučilišta boravila je prošle godine u Rijeci, stoga su no temelju pozitivnih iskustava s našim Sveučilištem izrazili želju za suradnjom putem Ugovora koji je Rektoru dostavio veleposlanik Simonić. Također, iskazana je želja jednog od najelitnijih medicinskih sveučilišta u Kini (Peking University Health Science Center) da se također potpiše Ugovor u suradnji.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća