"Zapošljivost u EU institucijama"
Petak, 06.04.2012.
Sveučilište u Rijeci, Jean Monnet Inter-University  Centre of Excellence  i  Zaklada Hanns Seidel organiziraju 13. i 14. travnja predavanje na temu: “Zapošljavanje u EU institucijama“. Uz predavanje bit će održana i radionica „EU Concours – pripreme za apliciranje na natječaje za posao u europskim institucijama“

Vikend-radionica će biti održana na Filozofskom fakultetu, Sveučilišna avenija 4, predavaonice 006 i 105.

Predavači:  dr.  Paul Engstfeld i  Biserka Sladović.

Cilj ove vikend-radionice „Zapošljavanje u institucijama EU“ je pružiti polaznicima informacije o vrlo zahtjevnom postupku testiranja kandidata za zapošljavanje u institucijama EU, kako bi tamo došli spremni i predstavili se na najbolji mogući način.

Više pročitajte u pozivu i programu.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća