CROPAK 2012
Četvrtak, 12.04.2012.
Tri od šest finalista Studentske kreativne radionice CROPAK 2012 studentice su Akademije primijenjenih umjetnosti.

Svečilište u Rijeci je sa zadovoljstvom pokrovitelj ove kreativne radionice upravo zbog brojnih prednosti i mogućnosti kojI studentima mogu poslužiti kao odskočna daska u svijet profesionalnog dizajna.

Ovim putem pozivamo Vas da pružite podršku našim studenticama i glasate za njihova idejna rješenja putem Facebook stranice do 25. travnja 2012. godine.

Više o radionici možete pročitati u priopćenju za medije Instituta za ambalažu i tiskarstvo Tectus d.o.o ovdje.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća