"Finalisti studentske kreativne radionice", NL, 17. 4. 2012.
Finalisti studentske kreativne radionice

RIJEKA Studentice Nensi Benazić, Marina Vlahinja i Sanita Zorić s Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci tri su od šest finalista studentske kreativne radionice CROPAK 2012. U finalu su još Elizabeta Novaković sa zagrebačke Visoke škole tržišnih komunikacija Agora, Ana-Marija Jadanec sa zagrebačke Visoke škole tržišnih komunikacija s pravom javnosti te Slavica Farkaš i Željko Šimeg sa studija dizajna Arhitektonskog fakulteta u Zagrebu.
    Svečilište u Rijeci pokrovitelj je ove kreativne radionice upravo zbog brojnih prednosti i mogućnosti koje studentima mogu poslužiti kao odskočna daska u svijet profesionalnog dizajna.
    Studenti za zadatak imaju redizajn linije proizvoda Kviki Podravke iz Koprivnice, a pobjedničko rješenje bit će proglašeno 7. svibnja. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća