Mislim kritički!
Ponedjeljak, 23.04.2012.
Obavještavamo sve zainteresirane da je produljen rok za podnošenje prijava za edukaciju Mislim kritički! Vještine kritičkog mišljenja, slušanja, čitanja i pisanja za 20 studenata Sveučilišta u Rijeci koja će se provoditi 4., 5. i 12. svibnja 2012. godine na Učiteljskom fakultetu u Rijeci. Rok za prijavu produljen je do 25. travnja 2012. godine.

Popis odabranih studenata bit će objavljen na mrežnim stranicama Udruge najkasnije do 29. travnja 2012. godine.

Program edukacije i obrazac za prijavu možete pronaći na mrežnim  stranicama Udruge - www.universitas.hr.

Zainteresirani studenti obrazac za prijavu dostavljaju putem e-pošte na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Sudjelovanje na edukaciji je besplatno. Svaki polaznik dobit će  potvrdu o sudjelovanju i priručnik  Kritičko mišljenje.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća