Posjet predstavnika Sveučilišta u Šumenu

Prorektor za nastavu Sveučilišta u Šumenu doc.dr. Živko Žekov  i četrdesetak predstavnika Pedagoškoga fakulteta u Šumenu posjetili su 30. travnja 2012. godine Sveučilište u Rijeci. Tijekom posjeta gosti su razgledali sveučilišni kampus, upoznali se s osnovnim podacima o sveučilištu i njegovim sastavnicama, njihovom znanstveno nastavnom djelatnošću, projektima i međunarodnom suradnjom.

Tijekom sastanka s predstavnicima Službe za međunarodnu, iskazali su svoje zanimanje za razmjenu iskustava te uspostavljanje intenzivnije suradnje s Učiteljskim fakultetom i Akademijom za primjenjenu umjetnost u sklopu programa Europske unije kao i programa mobilnosti CEEPUS.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća