BUILD UP platforma
Kao što većina već zasigurno zna, zgrade čine 40 posto europske potrošnje energije i trećinu emisija stakleničkih plinova jednog gospodarstva ili zemlje.

Ako želimo promijeniti naše društvo u energetski učinkovito i "dekarbonizirano" energetski inteligentne zgrade igrati će važnu ulogu.

Stoga BUILD UP platforma pruža mjesto na kojojem se političari, građevinski profesionalci  i stanari mogu sastati i izraziti svoja stajališta pri izradi novih energetskih politika ili regulariva.

Sveučilište u Rijeci sudjeluje na platformi kroz projekt koji razvija od 2010. godine - PATRES.

Priključite se PATRES zajednici na BUILD UP platformi i saznajte koje zaključke su korisnici projekta do sada donijeli.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća