"Održana 3. škola održivog razvoja Zaklade Sveučilišta u Rijeci", NL, 31. 5. 2012.
Održana 3. škola Zaklade Sveučilišta u Rijeci

RIJEKA Zaklada Sveučilišta u Rijeci treću je godinu zaredom organizirala Školu održivog razvoja, neformalnu edukaciju namijenjenu studentima riječkog Sveučilišta. Četverodnevni program održan je u prostorijama Studentskog centra, a edukacija o održivom razvoju okupila je dvadesetak studenata s osam različitih fakulteta Sveučilišta u zajedničkom promišljanju o budućnosti planeta, društva i ekonomije.
    – Predavanja i radionice rezultirale su stvaranjem raznolikih ideja, alata i koncepata primjenjivih u studentskoj i lokalnoj zajednici za koje se nadamo da će zaživjeti. Posljednjeg dana škole polaznici su u manjim grupama kroz korištenje Open Space metode diskutirali o njima zanimljivim problemima, donijeli zanimljive zaključke i iskazali želju za zajedničkom daljnjom suradnjom, poručuju iz Zaklade Sveučilišta u Rijeci. (A. P.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća