"ZLATKO JURAC DOKTORIRAO NA TEHNIČKOM FAKULTETU", NL, 1. 6. 2012.
ZLATKO JURAC DOKTORIRAO NA TEHNIČKOM FAKULTETU

RIJEKA Obranom doktorske disertacije »Optimiranje proizvodnje biodizela iz otpadnih jestivih ulja s obzirom na zahtjeve kvalitete« akademski stupanj doktora znanosti iz područja tehničkih znanosti, polja temeljne tehničke znanosti na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci stekao je Zlatko Jurac. Doktorand je rad obranio pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. Bernard Franković, prof. dr. Loreta Pomenić, prof. dr. Vladimir Medica, prof. dr. Vesna Alar s Fakulteta strojarstva i brodogradnje u Zagrebu i prof. dr. Kristian Lenić. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća