Ekipa UniRi na Fiumanki
Srijeda, 13.06.2012.
13. Fiumanka još je jednom prošla u znaku ćudljiva vremena, ali i prvog sudjelovanja ekipe riječkog sveučilišta na jedriličarskoj regati. Fiumanka je bila izazov za sve njezine sudionike pa tako i za one u obiteljskoj kategoriji u kojoj su sudjelovali i predstavnici Sveučilišta. Iako utrkivanje nije imperativ Fiumanke, već je njezin moto – sudjelovati, ipak se ekipa Sveučilišta može pohvaliti osvojenim 3. mjestom u obiteljskoj kategoriji.

Za osvajanje pokala zaslužni su članovi UniRi ekipe: Pero Lučin, Tonči Mikac, Damir Zec, Dean Crnković, Dinko Jurjević, Aljoša Brajdić, Žarko Dubrović, Dejan Bađari, Giorgio Bazzara, Andrea Mešanović i njihov skiper Damir Miloš.

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća