"Održan drugi ACCESS seminar", NL, 10. 7. 2012.
FILOZOFSKI FAKULTET
Održan drugi ACCESS seminar

RIJEKA » Sveučilište u Rijeci drugi je put bilo domaćin seminara u sklopu Tempus projekta »Towards Equitable and Transparent Access to Higher Education in Croatia (ACCESS)«. Seminar pod nazivom »Towards an Equitable Student Financial Support System in Croatia: Defining Policy Guidelines« održan je jučer na Filozofskom fakultetu u sveučilišnom Kampusu na Trsatu.
    Predavanja su održali Thomas Farnell s Instituta za razvoj obrazovanja, Rok Primožić iz Europske studentske unije, Jon File iz Centra za istraživanje politika visokog obrazovanja Sveučilišta u Twenteu, te članovi istraživačkog tima ACCESS-a. (A. P.)

Opća uredba europskog parlamenta i vijeća

Više o privatnosti
Pogledajte uredbu (EU) 2016/679 europskog parlamenta i vijeća